БЛАГОЧИННИЙ БАЛ У ЛЬВОВІ - ДОПОМОЖІТЬ ДІТЯМ ПОБАЧИТИ СВІТ

May 10, 2009

На доброчинному балу у Львові «Клуб Левів» зібрав понад 83 тисячі гривень

 

На один вечір ресторан готелю “Дністер” перетворився на місце поважного світського рауту. З нагоди свого п’ятиріччя львівський “Клуб Левів”, відомий не одним благодійним проектом, організував тут доброчинний бал. Знані бізнесмени, лікарі, юристи, митці об’єдналися під благородним гаслом - “Допоможемо дітям побачити світ!”. “Клуб Левів” мав на меті зібрати кошти на придбання для дитячих лікарень Львова спеціалізованого офтальмологічного обладнання, яке дозволяє діагностувати захворювання очей на ранніх стадіях. У ході вечора благодійники пожертвували на реалізацію цього проекту 83 тисячі 100 гривень.

При вході у ресторан елегантних чоловіків та їхніх вишукано одягнених супутниць зустрічали члени “Клубу Левів”: президент організації Роман Монастирський, доцент Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького Андрій Базилевич, генеральний директор компанії “Берта” Олександр Бережанський, голова правління ВАТ “Кредобанк” Іван Феськів, лікар-ендокринолог Ігор Грицюк, президент компанії SoftServе Тарас Кицмей, директор компанії “Міст-тур” Євген Мазуркевич, головний лікар Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні Олесь Миндюк, директор фірми “Дизайн-фабрика” Петро Турянський, директор мистецького об’єднання “Дзиґа” Маркіян Іващишин, директор клініки “Галицька лічниця” Ігор Сорочинський, головний лікар шпиталю ім. А. Шептицького Володимир Семенів та лікар-психолог Катерина Явна. Під звуки класичної музики у виконанні струнного квартету гості куштували вина і отримували першу пропозицію зробити благодійний внесок – за 100 грн. придбати квиток безпрограшної лотереї (загалом з лотереї організатори вечора виручили 16 тис. 400 грн.). Кожен власник такого квитка отримував миттєвий подарунок: від скульптурки лева і косметичного набору – до послуг перукаря-стиліста та пляшки дорогого вина. Згодом серед гостей у рамках лотереї розігрували суперпризи: авіаквиток Львів-Відень-Львів від “Австрійських авіаліній”, вечерю у ресторані “Дарвін”, подарункові картки від мережі магазинів косметики та парфумерії “Імідж”, вікенд у Кракові від туристичної компанії “Міст-тур”, ніч у готелі “Швейцарський” … 

Право безкоштовно злітати зі Львова у Відень дісталося гостеві із Нідерландів – митцеві Гансу Розьєру. Та він відмовився скористатися такою нагодою – запропонував організаторам балу виставити авіаквиток на аукціон. З молотка переліт Львів-Відень-Львів пішов за три тисячі гривень. Власне, аукціон і був найбільш інтригуючою частиною програми вечора. Лотами слугували два десятки творів мистецтва – зокрема, роботи таких знаних художників, як Петро Сипняк, Михайло Демцю, Андрій Бокотей, Богдан Олійник, Орест Косар, Ігор Гавришкевич… Усі митці надали свої полотна “Клубу Левів” безкоштовно.Стартова ціна живописних робіт була далеко не ринковою, а символічною - 500-1000 грн. Азарту присутнім було не позичати. Більшість картин пішли з молотка за 1500-3500 грн. А за рекордну ціну – 19 тис. грн. – був придбаний “Пейзаж” Петра Сипняка. Полотно відомого митця відтепер прикрашатиме стіни дому однієї львівської бізнесвумен (на прохання кореспондента “ВЗ” представитися щедра благодійниця скромно відповіла: “Не варто писати мого імені в газеті.Це ж доброчинність”). 

За 10 тис. грн. з аукціону продали яскраву картину “Квіти” від народного художника України Михайла Демцю. Знайшлися щедрі покупці і для трьох робіт знаменитого Романа Сельського. Неабиякий інтерес у публіки викликала картина всесвітньо відомого українського художника Володимира Макаренка, який живе у Парижі. Відтак благодійний аукціон творів мистецтва приніс “Клубу Левів” 66 тисяч 700 гривень.Левова частка цих коштів піде на закупівлю спеціалізованого офтальмологічного обладнання для львівських дитячих лікарень. Решта - на реалізацію інших благодійних проектів “Клубу Левів”. Аукціон і подання на столи вишуканих страв чергувалися із шоу-програмою. Музикували того вечора колектив “Блюз Маркет” і переможець телепроекту “Шанс” Павло Табаков. Під завісу поважного світського рауту президент “Клубу Левів” Роман Монастирський розрізав святковий торт із написом “Вітаємо з п’ятиріччям!”. Він подякував усім благодійникам і запросив гостей на черговий бал “Левів”, який відбудеться восени наступного року.

 

“Цей вечір показав, що українське суспільство готове до доброчинності, - сказав Роман Монастирський кореспонденту “ВЗ”. – Наші гості достеменно знали, на що підуть їхні гроші. Велике значення має також довіра до організації та солідний імідж “Клубів Левів” у всьому світі (у понад 190 країнах діє 45 тисяч таких клубів, а загальна кількість членів перевищує 1 млн. 300 тис. – Г. Г.) – за 90-річну історію Lions Clubs International успішно зреалізовано силу-силенну благодійних проектів”.

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon