ЗВІТ ПРО ПОЇЗДКУ В ТУРЕЧЧИНУ - АНАСТАСІЯ ФЛЯК

June 20, 2009

Влітку я вперше брала участь у Молодіжній програмі Lions Club International. Взнала про цей клуб від подружки, яка вже їздила і їй сподобалось. Отже, менше слів про дрібниці, а більше про відпочинок.

 

Оскільки мені подобається спека і море - без цього просто не можу уявити свій відпочинок літом, то я обрала Туреччину, напрямок 118-Т. Я обрала цей маршрут, оскільки мені сподобалась програма.

 

Весь табір тривав три тижні: перший тиждень ми жили в сім’ях. Це сім’ї місцевих членів Клубу, тобто хвилюватись не потрібно, бо це досить заможні і впливові люди. Другий тиждень ми подорожували табором по визначних місцях західної Туреччини, а третій –  жили в гуртожитку при університеті в Стамбулі і повірте, що їх гуртожитки кращі за деякі наші готелі. Тобто: два ліжка, два письмові столи, шафа для одягу, туалет і ванна в кожній кімнаті.

 

А тепер конкретно про кожний тиждень перебування. Коли ми прилетіли в аеропорт, то нас там чекали представники Клубу Левів і наші сім’ї. Вони тримали плакати з нашими іменами, так що нам навіть і не вдалось заблукати(!). Я поїхала із своєю сім’єю.

Потрапила я в сім’ю, де є тато, мама і одна дитина -  хлопець. Хоча переважно селять дівчину у сім’ю, де є дівчина, і аналогічно з хлопцями. Оскільки хлопець мав машину, то ми їздили по Стамбулу, що було зручніше, але не швидше, оскільки це ДУЖЕ велике місто і корки, відповідно, теж дуже великі, обов’язково на мості, але можна перетнути Босфор і кораблем, що є швидше.

Отже, перший тиждень ваша сім’я вас знайомить з Туреччиною, показує місто. Наприклад, ми побували у них на дачі біля моря, бо, як відомо, в Стамбулі не можна купатися в морі. На дачі  я пробула деякий час. Мені розповідали пізніше інші учасники табору, що більшість сімей робили екскурсії по місту, хтось просто сидів в хаті і відпочивав біля басейну, тобто все залежить від сім’ї.

 

На другий тиждень всі учасники табору зустрілися і разом на автобусі поїхали на екскурсію по західній Туреччині. Жили ми в різноманітних готелях, всі готелі 3-4 зірки. Відвідали найцікавіші місця: Троя, Ефес, Бурса.  Також ми ходили і на різноманітні дискотеки, плавали на катамарані. Було СУПЕР!

 

Під час нашої подорожі кожного вечора відбувались презентації якої-небудь із країн, представники якої були в таборі. Молодь була звідусіль: Польща, Словаччина, Словенія, Франція, Італія, Нідерланди, Фінляндія, Норвегія, Швеція, Індія, США та Мексика. Ми всі швидко здружились і переписуємося й досі по facebook.

На третій тиждень ми жили в Стамбулі і відвідували різні цікаві місця міста, мали різноманітні зустрічі з представниками Клубу Левів, були і дискотеки. Також ми ходили на заняття з народних танців і малювання в університеті, що було дуже цікаво.

 

В останній день ми робили «шоу талантів» для наших прийомних сімей, під час якого ми співали, танцювали, дехто грав на фортепіано. Після вечора дехто поїхав зі своєю host-сім’єю, а дехто лишався в університеті. Наступного дня тих, хто залишився, відвозили в аеропорт. Тобто, від моменту як ти зійшов з літака в Туреччині, і до посадки на зворотній рейс, учасники табору знаходяться під опікою членів Клубу Левів. Одним словом, переживати про те, що вас кинуть напризволяще не потрібно.

Сподіваюсь, що мій лист допоможе вам при виборі молодіжного табору Lions Club International.  

 

 

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon