МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР “PILSEN” (СЛОВАЧЧИНА І ЧЕХІЯ, ЛИПЕНЬ 2009Р)

July 11, 2009

У липні 2009 року, завдяки Клубу Левів м.Львова, я мав унікальну можливість провести незабутні дні у Словаччині та Чехії.

 

Коли я приїхав у Злате Моравце (Словаччина) і познайомився зі сім’єю в якій я мав проживати, то був приємно здивований – Марія розмовляла українською мовою!!! Від перебування у сім’ї Марії та Павела залишились лише найкращі враження. Було дуже приємно зауважувати як люди намагались створити домашню атмосферу, задовольнити всі мої потреби і зробити перебування за межами рідного дому – безтурботним. Разом ми відвідували словацькі замки і музеї, піднімались в гори, відпочивали в миловидних курортних містечках, насолоджувались природою… За сім днів, проведених у сім’ї Марії та Павела, я так до них звик, що не хотілось розлучатись…

 

Проте попереду були два тижні в Lions Youth Camp! Ми зібралися у чеському місті Pilsen, яке за десять днів перебування стало для мене рідним як Львів. Надзвичайно цікавим був момент знайомства з усіма членами табору… Перші дні ми ознайомлювалися з культурними пам’ятками міста, серед яких: церква St.Bartolomew, City Hall – де ми мали змогу поспілкуватись з керівниками міста, синагога. Незабутні враження залишились після аквапарку і SPA-центру в Marianske Lazne, захоплюючим був візит у зоопарк, хвилюючим спуск у шахту Stribro (у цей момент на вулиці +30, а у шахті +10).Проте для більшості учасників цього табору апогеєм перебування у Plseni стала екскурсія на всесвітньо відому пивоварню Pilsner Urquell! Масштаби заводу, рецепти і схеми приготування, технології зберігання – секрет неповторного смаку їхнього пива. Особисто для мене, найбільш вражаючими в Plseni стали останні два дні. Вони були екстремальними. Спочатку ми відправились у водяну подорож вздовж Berounka River на байдарках, яка закінчилась тим, що вся наша команда перевернулась у воду, а на наступний день ми відвідали Climbing center, де усі бажаючі могли спробувати свої сили у такому екстремальному способі відпочинку, як альпінізм.

 

Але, звичайно, найбільш інтригуючим було наше знайомство з Прагою. Коли мандруєш вулицями Праги, то почуваєш себе неначе у казці. Wenceslas Square, Na Prikopech, Obecni Dum, Celetna Str, Staromestske Square, Charles Bridge, Mala strana quarter та інші визначні місця цього чудового міста назавжди залишаться у моїй пам’яті.

А потім настав час прощання. Мабуть найбільш непростий момент за весь період часу. Ми були найкращими друзями, великою однією сім’єю, розумілися з-пів слова і пообіцяли один-одному залишатись такими назавжди…

Богдан Чуловський (м.Львів)

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon