МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР У БЕЛЬГІЇ (ЛИПЕНЬ 2009 р.)

July 14, 2009

З 4 по 25 липня 2009 року я мала можливість взяти участь у міжнародному молодіжному таборі у Бельгії від Клубу Левів. Програма перебування у Бельгії тривала три тижні.

Перший тиждень я проживала у невеличкому місті Ланден (30-40хв. їзди автомобілем від Брюселю) у сім’ї, яка складалася з батьків і трьох дітей. Сім’ї належить невеличкий затишний будиночок.

 

Мої хост-брати називалися Ануар (9р.) та Імед (19р.), а хост-сестра – Ільгем (16р.). Спілкувалися зі мною Імед та Ільгем, бо вони володіли англійською мовою, а решта родини – французькою. Ануар до мого приїзду та й після того до своїх рідних був м’яко кажучи непривітний, але у моїй присутності був чемним, поступливим і гостинним. Ільгем вчиться у школі, але на літніх канікулах підробляє – працює з комп’ютерами. У вільний від роботи час Ільгем гуляла зі мною в парку, вечорами ми разом переглядали фільми. З Імедом та Ануаром ми каталися на велосипедах (Ільгем в той час була на роботі). Імед щирий і добрий хлопець, типовий молодий європеєць, який любив посидіти в інтернеті, допомагав мені з покупкою сувенірів. Одного дня ми всі пішли в басейн, там було класно, ми добре повеселилися.

Другий і третій тиждень – це перебування у молодіжному таборі. Коли я приїхала до пансіонату, то не повірила власним очам, бо не очікувала таких умов побуту, де, щоб прийняти душ, необхідно було йти до школи, яка знаходилася на відстані бл. 500м від пансіонату. Організатори не подбали про точний розпорядок дня і про попередження учасників про події наступного дня. Проте приємна несподіванка все ж була – нас запросили до вишуканого ресторану, де крім смачнючої вечері нам запропонували ще й потанцювати!

 

Кожного дня ми знайомились з містами Бельгії, зокрема ми побували у Брюселі (столиця Бельгії), Бруджі, Л’єжі та інших містах. А ще ми побували в фантастичному зоопарку, але нам забракло часу на те щоб оглянути всіх тварин.

У мене склалося враження, що в Бельгії національна страва – картопля-фрі, бо цією стравою нас годували і в сім’ї і в таборі мало не щодня  Один вечір був виділений для презентації країн. До табору приїхало приблизно 30 осіб із 21 країни. Це були такі країни як: Польща, Румунія, Молдова, Індія, Туреччина, Норвегія, Фінляндія, Іспанія, Естонія, Китай, Індонезія, Швеція, США, Перу, Данія, Італія, Німеччина, Австрія, Україна та інші.

Розважальна програма нашого табору була цікавою: ми грали у боулінг, настільний теніс, танцювали на дискотеці, розважалися у парку атракціонів. Я задоволена, що побувала у такому таборі, для мене це був досвід перебування у іншій країні, познайомилася з цікавими людьми та новими друзями.

 

Наталя Крук (м.Львів)

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon