МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР У НІДЕРЛАНДАХ (ЛИПЕНЬ 2009 р.)

July 15, 2009

Влітку 2009 я відвідала Нідерланди. Перш за все щиро дякую за таку можливість Клубу Левів м.Львова. Моя подорож складалась з двох частин: перша – перебування у сім’ї і друга – у молодіжному таборі.

 

Я жила у сімї Everts. Мої прийомні батьки виявились надзвичайно хорошими і гостинними людьми. Ми підтримуємо з ними і зараз тісні контакти. Я жила у затишному будиночку у селі Bentzoitzen у регіоні Zuid Holland. Мені дуже повезло з місцем мого проживання, адже я жила у золотому трикутнику Голандії, автом до Амстердаму 1 година, до Гааги – 30хв, до Делфу – 35хв, а до Утрехту – 1год 30хв. Тому мені поталанило побачити ці всі місця.

 

Амстердам – столиця Нідерландів. Неймовірно цікаве місто, чимось подібне на Венецію, мабуть через те, що там дуже багато каналів. Вулички там дуже затишні. Звичайно, було б дивно, як би я не згадала славнозвісну вулицю – Red Light District, але нічим особливим вона мене не вразила . На мене справив дуже велике враження музей Ван Гога, оскільки я мала нагоду побачити його роботи власними очима, а мистецтво – це моя пристрасть.

Гаага, напевно, – одне із найвідоміших міст у світі. Під час візиту до Гааги мені побачити будівлю Міжнародного Суду, а також відвідати музей, де я могла оглянути найкращі картини Вагнера і Рембранта. І саме у цьому місті я вперше побачила океан. Делф – місто, яке знамените своєю блакитною порцеляною і найкращим технічним університетом у світі. Дуже старовинне і затишне студентське містечко.

Другу частину своєї подорожі я провела на півдні Нідерландів, в 10 хвилинах від міста Маастріхт. Це місто практично знаходиться на кордоні трьох країн. Якщо піти від будиночка, в якому ми жили, в одну сторону, то за 15 хв можна потрапити у Бельгію, якщо у іншу, то за 20хв у Німеччину. Організатори табору були надзвичайно милими і дбайливими людьми. Кожен день нами займались представники іншого Клубу Левів. Програма молодіжного табору була дуже насиченою і тому я розкажу лише про найцікавіші події тих 10днів. Я відвідала Уряд регіону Лімург – цю зустріч нам влаштував один із найпочесніших членів місцевого Клубу Левів. Також я відвідала ”Euro Сontrol” – місце де відбувається контроль за всіма авіаперельотами у Європі. Було надзвичайно цікаво. 

Найнеймовірнішим був день коли ми відвідали базу НАТО і бачили їхні спеціалізовані літаки-розвідники. Нам навіть дозволили посидіти за їхнім штурвалом і побачити все з середини. Один із членів Клубу Левів розповів мені, що для того, щоб учасники молодіжного табору змогли сюди потрапити, їм необхідно було брати дозвіл і подати наші дані за місяць до нашого приїзду. Того ж дня ми літали на літаках без двигунів – це було щось неймовірне.

 

Одним із найцікавіших днів – був день у Snow World – де я каталась на лижах та сновборді. Це найбільший спуск у світі під накриттям, де була стабільна температура -5 і справжній сніг, коли на вулиці +28. Це було просто неймовірно. Через таке розташування нашого табору, нам вдалось відвідати декілька раз Бельгію і Німеччину, зокрема старовинне місто Ахен.

Мені надзвичайно сильно сподобалась моя подорож і я сподіваюсь, що матиму ще раз нагоду відвідати якусь країну з Клубом Левів міста Львова.

 

Христина Сорочинська (м.Івано-Франківськ)

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon