МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР В УГОРЩИНІ (ЛИПЕНЬ 2009 р.)

July 26, 2009

Цього літа я мала унікальну можливість відвідати молодіжний табір у сусідній нам країні Угорщині. Десять приємних днів я провела у чудовій родині в самому серці Угорщини – столиці Будапешт.. Перебування у цій родині залишило в моїх спогадах лише надзвичайно приємні враження. Родина Мейт намагалась створити найзатишніші умови для того, щоб я почувала себе як удома.

Ми відвідували пам’ятки архітектури, замки, музеї, визначні місця не лише у Будапешті але й далеко за його межами.Ми відвідали королівський замок та угорський парламент. Неймовірний музей марципанів. Побували в столиці колишньої імперії місті Вишеград, побачили неймовірні печери м.Таполька, відвідали одне з численних та традиційних для Угорщини винних містечок.

Під час перебування у столиці я познайомилась з великою кількістю молодих людей Угорщини та інших країн Європи, з якими мала приємну можливість спілкуватись в подальшому, у молодіжному таборі. Час перебування у родині промайнув непомітно і так не хотілось розлучатись…

Наш молодіжний табір розташовувався в чудовому сторовинному місті Печ. Там я зустріла молодих людей з Італії, Норвегії, Туреччини, Канади, Ізраїлю, Польщі, Мексики, Фінляндії. Це незвичайний досвід зустрічі та спілкування з людьми з різних країн, з різною культурою, традиціями, стилем життя.

Два тижні життя табору були повсякчас насичені різноманітними подіями. Пішохідні мандрівки лісосмугами, відвідини всесвітньовідомих музеїв, участь у житті мешканців еко-селища, знайомство з відомими художниками, уроки малювання – все це гармонійно поєднувалось із спортивними видами відпочинку, відвідуванням екстрім-парку, щоденним спа-відпочинком.

 

Протягом двох тижнів ми мандрували з Печу до Будапешту та мали змогу побачити ще велику кількість унікальних міст та сіл Угорщини. Неймовірне враження справляє „маленьке Угорське море”, як лагідно називають озеро Балатон самі мешканці Венгрії.За весь час перебування у таборі я набула нових друзів та знайомих, ми були немовби однією сім’єю весь цей час, там ми стали найкращими друзями, якими залишаємося і досі.

Дуже дякую Клубу Левів за такий неповторний шанс, який дав можливість побачити та дізнатись стільки всього цікавого.

 

Закалюжна Оля (м.Львів)

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon