ЗВІТ ПРО ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ - КИРИЛО ЦУПЕР

August 17, 2009

Сама подорож зі Львова до Варшави була не дуже довгою і виснажливою, на нашому кордоні нас майже не тримали, а на польському потрібно було трішки зачекати, але все одно не довго. Приїхавши до Варшавського автовокзалу, я подзвонив своєму host-father’у, і він забрав мене до свого дому. По дорозі до дому, а дім був, як мені здалося, на іншому кінці Варшави, я зміг спостерігати пробудження столиці. Вийшовши з машини, я вже з порогу чув привітне “Hello”.

 

Перші  дні у Варшаві я провів у екскурсіях. Першою була екскурсія по парку. Після цього була гарна прогулянка по Старому місту у Варшаві.  На наступний день  подорожі ми пішли у Музей Польського Повстання. Мені сподобався той факт, що польський народ дуже гарно відноситься до своєї історії. Цей музей був зведений тільки для того, щоб показати людям, яким було це повстання. Можна сказати, це була тільки одна битва, а яка шана тим людям, які загинули. Музей укомплектований безліччю моніторів і приладами візуалізації. Також ми відвідали Королівський Палац.

 

Ось такий був короткий огляд Варшави. Далі ми відправилися до Кракова. Проходячи вулицями Кракова, я примітив велику схожість зі  Львовом. Деякі вулиці були настільки подібними, що тільки трішки легкої фантазії, і я знову у Львові. Але перед Краковом  ми поїхали до місцевості, де була розміщена сольова шахта.

Цікавий факт, що по шахтах ведуться екскурсії, і водночас вона залишається робочою. Після шахти ми пішли оглядати Краків і славнозвісний Вавельський Замок.

 

Після семи днів у Варшаві я поїхав до табору, який розташовувався у Кашубському регіоні. Територія табору знаходиться серед лісу біля озера. У таборі були присутні 26 людей з 15 різних країн.

Протягом цих днів разом ми дізналися дуже багато один про одного. Це не тільки, як про людей, але й як представників різних країн і культур. Ми побували у парку, який дуже нагадував мені Шевченківський гай. Також були у Мальборку.

 

Замок хоч і гарний ззовні, але всередині ще йде реконструкція, тому що під час війни було зруйновано 90% замку, і можна сказати, що проводять не просто реконструкцію, а повну відбудову замку. Також ми побували у Гданську і Гдині.

 

Останній день у таборі був найкращим. Нас відвезли на певну територію, де ми могли поїздити на квадроциклах , повоювати за допомогою пейнтбольного спорядження, а також поїздити на джипах по лісу.

Приїхавши в табір, ми пішли на обід, після якого наступила сама неприємна мить нашого перебування у Польщі – прощання. Деякі люди плакали, деякі через силу стримували сльози. І це правда, за короткий термін ми дуже всі здружилися. І навіть те, що нас розділяє велика відстань, ми все ж знаходимо можливість і час сказати один одному ”Hello, how are you?”.

 

Організація «Lions Club International» дає можливість познайомитись з цікавими людьми, пізнати історію та звичаї народів інших країн, набагато краще вивчити англійську мову, знайти хороших друзів.

 

Щиро бажаю  успіхів, величних звершень, реалізації творчих задумів, розквіту в подальшій роботі організації «Lions Club International».

 

 

Кирило Цупер

            

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon