МОЛОДІЖНИЙ ТАБІР “VIENNA AND AROUND”(АВСТРІЯ, ЛИПЕНЬ 2009 р.)

July 8, 2014

Влітку 2009 року у рамках Програми молодіжного обміну Lions Clubs International я відвідала чудову країну – Австрію. Спершу їхала без особливого ентузіазму, проте вже в аеропорту у Відні зрозуміла, що це буде вартісна поїздка. Сім’я мене зустріла дуже гостинно і тепло, я жила разом з дівчатами з Італії, Іспанії та Ірландії у затишному будиночку у Волькерсдорфі, що біля столиці. Нас показали безліч цікавих місць і я отримала море задоволення від відвідин різноманітних замків, церков, основних і забутих вуличок, тихеньких сквериків і затишних ресторацій з національними австрійськими наїдками. Я дуже вдячна сім’ї, за те, що вони старалися нам якомога більше показати з внутрішнього життя Австрії, саме з того боку, про який ми не знаємо, а лише здогадуємось.

 

Мене вразили чисті вулиці, жодного сміття, доглянуті парки і привітні, усміхнені люди. НІХТО НЕ СМІЄ КИДАТИ СМІТТЯ ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ! У суспільстві панує взаємоповага. Люди там дійсно дбають про те, щоб їхня країна була чудовою. Там навіть вся вода у річках чи джерелах є питною, адже ніхто не буде виливати туди бруд чи відходи. Величезні ліси, в яких ніхто не розпалює багаття, не тому, що не можна, а тому, що думають про наслідки. Я дуже рада, що отримала можливість провести час з такою чудовою сім’єю!

Після чудового тижня, проведеного в сім’ї ми поїхали ще на два тижні в молодіжний табір, де зібралось 42 учасники із 26 країн. Спілкуватись з кожним виявилось зовсім просто, всі були дуже цікавими. Люди різноманітного походження, віросповідання, із специфічними інтересами і поглядами… Зі своєрідним баченням світу. Це був дуже цікавий і пізнавальний досвід. По-перше, я чудово попрактикувалася у спілкування англійською. По-друге, я дізналася дуже багато про різні традиції і звичаї у різних країнах.

У таборі була бомбезна програма. Море спорту і екстріму. Ми мали можливість пограти у гольф, скуштувати пригод під час рафтингу, попірнати із серфу, оцінити чудовий краєвид на байдарках. Також спуститися зі Шнеєбергу, високої засніженої гори з шаленим вітром, де нас у буквальному значенні „зносило”. Після серфінгу ми ще спробували сейлінг і теж отримали море задоволення. Звісно, ми відвідували численні музеї, замки і монастирі, кожен з яких вражав чудовими полотнами, грандіозними статуями і статуетками та знаменитими артефактами.

А вечорами ми мали культурну програму. Ходили в ресторан, бар, наше улюблене кафе з італійським морозивом… Одного дня нам зробили вечір днів народжень, на який запросили музикантів, що виконували всі пісні, які ми замовляли. Також дуже вдячна за урок віденського вальсу. Це було щось особливе!

І в останній вечір ми писали листи один одному. Дійсно, по 41 листу. І, звісно, не лягли спати… і плакали… Плакали, прощались…

Ми постійно підтримуємо контакт один з одним. І тепер ми всі збираємось разом зустрітися літом в Іспанії.

Я дуже задоволена поїздкою і щиро надіюсь, що мені ще випаде можливість поїхати з Левами, бо це враження на все життя!!!!!

 

Please reload

Останні публікації
Please reload

Архів
Please reload

Пошук за мітками
Please reload

Слідкуйте за нами
  • Facebook Basic Square

© 2023 by Lviv Lions.

  • Facebook App Icon